Henny Vermeer overleden

Op 28 januari ontvingen wij het treurige bericht dat Henny Vermeer is overleden aan de gevolgen van kanker na een aantal jaren van afnemende gezondheid. Wij herinneren ons zijn gulle lach, zijn sigaar en zijn tomeloze gevoel voor humor. Henny droeg onze stichting een warm hart toe en zijn laatste wens was dan ook een donatie aan onze stichting in plaats van bloemen. Hier is goed gehoor aan gegeven tijdens een indrukwekkende uitvaart bij een overvolle Theaterbakkerij. Daarna werd hij op een bakfiets en een extra rondje om de door politie afgezette rotonde naar zijn laatste rustplaats gebracht. Rust zacht lieve Henny.

 

PHOTO-2024-01-29-16-27-39

Iedereen een Kans Tegen Kanker

Stichting Kans Tegen Kanker helpt graag bij behandelingen (ook in het buitenland) voor kankerpatiënten welke niet worden vergoed door de zorgverzekeraar.

ktk-bestuur

Nieuwsbrief

Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte!

Something went wrong. Please check your entries and try again.
Scroll naar boven